9. díl - Seriál Sanitka 2

9. díl - Seriál Sanitka 2

Premiéra 1.11.2013

Drogy – i to je velký problém záchranářů, především u mladistvých. V případě drog záchranáři spolupracují s policií, je třeba nejen zachránit, ale i zjistit zdroj.

Ředitel Kaderka může vyprávět o tom, co znamená koupit někomu štěstí. Zvlášť když jde o bratra. Sám se ovšem svého štěstí pevně chápe. Gordon Mádr se na otcův příkaz zbaví své nevěrné ženy. A zároveň se jí nezbaví, protože to nedokáže. Policie zasahuje u velkého drogového dealera a zásah se vyvíjí velmi podivně, zlověstně – i pro záchranáře. Simona si rozmýšlí Gordonovu tajnou nabídku, život v Bláhově bytě je přece jen nesnesitelný.

Garsonka, kterou jí Gordon nabízí, je malá, ale přece jen lepší. A je tu i malá, ale vytrvalá naděje, že se věci vrátí do svých kolejí. Výstavba nové budovy záchranné služby je schválena, to je velká a nadějná zpráva. Doktor Radosta slaví své narozeniny a ty mu přinesou mimořádnou smůlu. Jeho život se rázem změní. Těžká havárie, u níž záchranáři zasahují, má také zcela nečekaný a překvapivý konec. Manžel oběti v těžkém psychickém stavu napadne v nemocnici doktorku Foldynovou a přitiskne jí nůž na krk…

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.ceskatelevize.cz