8. díl - Seriál Sanitka 2

8. díl - Seriál Sanitka 2

Premiéra 25.10.2013

I záchranář si leckdy sáhne až na dno své lidskosti, u ředitele Kaderky je to přejetý pes. A stejným testem lidskosti je i zjištění, zda muž má či nemá syna.

Jára se přes všechnu bratrovu starost vydává na cestu msty. Dopadne to úplně jinak, než mohl čekat. Doktorka Foldynová se stále, snad z pocitu cti či povinnosti, snaží obnovit to, co bylo mezi ní a doktorem Janderou, ale vždy naráží na Janderův podivný chlad. Pes v sanitce se objeví na stránkách bulvárního tisku a hříchy ředitele Kaderky se nebezpečně množí. Žena po záchvatu mrtvice se pokouší dovolat na záchranku. Nemůže mluvit, a přesto Eliška Janderová na druhé straně linky vysoce profesionálně dovede záchranáře ve vrtulníku na správné místo.

I tentokrát však podlehne pilot Gordon Mádr žárlivosti a teď už Jandera položí Kaderkovi nůž na krk: Gordon, nebo on. Mádrova pomoc malíři Theovi však zavazuje. Napětí vrcholí i ve vile doktora Mádra. Gordon je postaven před bolestné rozhodnutí, týkající se jeho ženy. Doktor Bláha získává novou spolubydlící – a něco úplně nového je vysloveno i ve vztahu Jandera, Foldynová, Kaderka. Něco zásadního, to všichni chápou.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.ceskatelevize.cz