7. díl - Seriál Sanitka 2

7. díl - Seriál Sanitka 2

Premiéra 18.10.2013

Následek Alžbětiny nepodařené operace doléhá na všechny - nejvíce asi na doktorku Foldynovou, která má pocit, že je nechtěnou strůjkyní neštěstí.

Setkání majitele letecké záchranné služby s ředitelem Kaderkou má nečekané následky i pro jeho bratra Thea. Složitá a nevyslovená situace, která vznikla mezi Janderovou bývalou a současnou ženou, stále existuje, stále vytváří potenciální napětí, kterému doktor Jandera ne zcela úspěšně uhýbá. Extrémním případem, v němž záchranná služba zasahuje, je zcela jistě paraglidista, uvízlý ve velké výšce na radiovém vysílači, z něhož se pokusil slétnout.

Pozemní záchrana nemá naději, nějakou šanci má jen ta letecká. Pilot Gordon Mádr však opět za letu podlehne žárlivosti a to má už tentokrát na záchrance své následky. Horší následky má Alžbětino neštěstí, ústící do rodinné tragédie, postihující ji, Járu i celou rodinu Janderů. Doktor Mádr spatří něco, co nikdy neměl, a záchranář Neliba s doktorem Janderou projdou zkušeností, jaká se na záchrance stala snad poprvé za celou její existenci.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.ceskatelevize.cz