6. díl - Seriál Sanitka 2

6. díl - Seriál Sanitka 2

Premiéra 11.10.2013

Velké překvapení zažije záchranář Neliba, čekající na synův návrat z Ameriky – dočká se něčeho zcela jiného. Problémy nešťastné, doktorem Bláhou opuštěné dispečerky Áni pokračují, a narůstají i problémy doktora Jandery v jeho vlastním manželství.

Operace Alžběty, Járovy manželky, je domluvena v Německu a bude stát spoustu peněz. Kdo je zaplatí a pomůže tak Alžbětě a Járovi? Záchranář Neliba si plně užívá novou životní situaci, v níž se díky synovi ocitl, zatímco dispečerka Áňa se propadá na samé dno. Po velikém maléru v galerii se na dno propadá i Kaderkův bratr Theo. Ale zlé bývá i začátkem dobrého a to se v případě Thea a jeho rodiny potvrdí. Syn Radostové navrhne, aby oba jeho potenciální otcové prošli zkouškou DNA. Oba souhlasí, se strachem i nadějí.

Drama dispečerky Áni vrcholí a zvláštním, citlivým způsobem do něj zasáhne pan Tatoušek. Dochází na soud, který má vyřešit stálé napětí mezi doktorem Adlerem a ředitelem Kaderkou ve sporu o bezdomovce. Je jasné, že Kaderkovi může jít o kariéru. Rozhoduje se i syn Leony Radostové, když dostane výsledky své DNA. Už zná svého otce, ale udělá něco naprosto nečekaného. A protože neštěstí nechodí po horách, ale po lidech, přijde zpráva o výsledku Alžbětiny operace v Německu.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.ceskatelevize.cz