10. díl - Seriál Sanitka 2

10. díl - Seriál Sanitka 2

Premiéra 8.11.2013

Večeře doktora Jandery, doktorky Foldynové a ředitele Kaderky, na níž si všichni měli pohovořit jako civilizovaní lidé o svých vztazích, dopadne špatně – jinak ani nemůže.

Gordon se snaží přemluvit svého otce, aby souhlasil s návratem Simony, ale ten odolává. Áňa, žijící svůj beznadějný život v umývacích boxech záchranné služby, narazí na něco, po čem v skrytu duše velmi touží. Doktor Jandera je při jednom zásahu těžce raněn. Jeho život visí na vlásku. Nesmyslný, absurdní čin neznamená pohromu jen pro něj. Všechno se mění, i osud ředitele Kaderky a doktorky Foldynové. Jako tajemný stín se vynořuje řidič a záchranář Cígler, kdysi vyhozený pro krádež benzínu. Stává se z něho jakýsi fantom, který ohrožuje práci záchranné služby.

Jandera je stále na prahu smrti, zato Áňa prožívá závratný stav, kdy se z kukly vyvíjí motýl. Její náhlé štěstí však nezůstane bez následků. A bez následků, i když zcela jiných, nezůstane ani pomoc, kterou poskytl doktor Bláha nevěrné Simoně Mádrové. Fantom záchranky připraví mimořádně velkou past – a záchranka do ní spadne. Nic není tak důležité, jako fantoma nalézt. Jandera stále leží na jednotce intenzívní péče. Vrátí se k životu?

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.ceskatelevize.cz